Україну "атакують" магнітні бурі: Як вберегтися від негативного впливу

У квітні українців чекає нова хвиля магнітних бур. Почалися магнітні коливання вже з 22 квітня і закінчаться лише 25-го. Пік магнітних бур випаде 23-24 квітня, повідомляють Патріоти України.

Як захистити себе від впливу магнітних бур

Вплив магнітних бур на людину залежить від ситуації. Якщо зараз ви хворі або у стані стресу, якщо проблеми навалилися, а рішення їм ви знайти не можете, то магнітна буря змусить поринути в депресію або апатію. Якщо ви повні сил і енергії, то вона може пройти непомітно для вашого організму. Серед основних симптомів впливу магнітної бурі можна назвати головний біль, слабкість, безсоння або сонливість (в залежності від вашого організму і темпераменту), дратівливість, неуважність.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, рекомендується не навантажувати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильний раціон живлення та водний режим. Також під час магнітної бурі обмежте далекі поїздки і обов'язково тримайте під рукою необхідні ліки.

Рекомендації метеозалежним від лікарів

Для найбільш чутливих людей лікарі розробили систему рекомендацій. У дні, що передують магнітним коливанням, і в самі дні магнітних бур утримайтеся від вживання алкоголю і рясної їжі, що містить жирне, гостре, солоне. На цей період краще дотримуватися помірності в їжі і намагатися зробити акцент на здоровій їжі. Пийте більше чистої води. Не нехтуйте чаями, компотами, трав'яними сумішами, цикорієм. Намагайтеся вживати ті напої, які не мають сильний вплив на вашу серцево-судинну систему.

Постарайтеся утриматися від кави, міцних і підбадьорливих чаїв. Постарайтеся провести більше часу на свіжому повітрі і менше під замком. Будь-які важкі фізичні навантаження рекомендується відкласти на інший період. Прогулянки на свіжому повітрі, навпаки, підуть вам на користь.

У Карпатах ведмідь порвав чоловіка, що гуляв у лісі

четвер, 3 квітень 2025, 20:54

Хоча трагедія сталася не в Українських Карпатах. Однак недалеко від нашого кордону. З Польщі, Словаччини та Румунії надходить все більше повідомлень про ведмежу небезпеку. У Польщі неподалік Бещадського національного парку, що поряд кордону зі Словаччи...

Хайп в соцмережі виліз боком: У Франції судять блогера за вилов сотень їжаків

четвер, 3 квітень 2025, 20:42

У Франції почався суд над 24-річним мешканцем міста Лібурн, який упродовж чотирьох років ловив їжаків і утримував їх у клітках, аби знімати контент для TikTok, передають Патріоти України. Як повідомляє France Bleu, чоловік використав для цього понад 25...