
Авторів популярного серіалу «Чорнобиль» підозрюють в порушенні авторських прав. Українське держпідприємство «Укртелефільм» готує скаргу до американської HBO, , повідомляють Патріоти України з посиланням на Detector Media.
У «Укртелефільмі» кажуть, що в серіалі «Чорнобиль» були використані фрагменти з документального фільму «Чорнобиль: два кольори часу». У кожну серію включено декілька дуже коротких фрагментів документальної зйомки, але в цілому набігає кілька хвилин запозиченого відео. Так, наприклад, в п'ятій серії є момент, коли шахтарі риють тунель до реактору. «Укртелефільм» готується пред'явити претензії.
Генеральний директор «Укртелефільму» Тарас Аврахов не виключає, що американська компанія купила документальне відео про Чорнобиль, щоб використовувати його в серіалі. В такому випадку українська студія хоче знати ім'я продавця.
«Все треба з'ясовувати: у кого вони купували (якщо купували) ці фрагменти, хто на цьому заробив», — вважає Аврахов.
Нагадаємо, «Чорнобиль» в США був визнаний кращим серіалом 2019 року. При цьому учасники подій вважають, що творці серіалу виключно добре передали атмосферу і емоції, а ось з фактами і подіями «точність 50 на 50».
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...