За інформацією зоозахисників, уперше за понад 150 років на цій території з’явилися пташенята унікального птаха, який не літає.
Ківі є символом Нової Зеландії і при цьому – одним із найуразливіших видів на острові. Згідно з даними Департаменту охорони довкілля, нині залишилося всього близько 26 тис. бурих ківі. Для порівняння, приблизно 1000 років у Новій Зеландії проживало понад 12 млн птахів цього виду. Ківі майже знищили собаки і кішки, привезені на острови європейськими моряками та переселенцями.
У рамках проєкту Capital Kiwi Project, проведеного торік, кілька десятків дорослих ківі було випущено в дику природу поблизу Веллінгтона з надією відродити популяцію в цьому регіоні. Нещодавно дослідники відзначили історичну подію — народження чотирьох пташенят на цих пагорбах, що є першим випадком за понад 150 років.
Для успішного відновлення популяції ківі, зоозахисники вживають заходів щодо скорочення впливу хижаків. Власників собак запрошують на навчальні заняття, щоб запобігти полюванню на ківі під час прогулянок. Крім того, для захисту від горностаїв, дослідники встановили велику мережу з 4 600 пасток, що покриває площу, еквівалентну майже 43 000 футбольним полям.
Ці зусилля спрямовані на забезпечення благополуччя і відновлення унікального ківі в природному середовищі.
Працівник львівської дорожньої компанії "Шляховик-Т" оскаржив свою мобілізацію в суді та домігся її скасування. Рівненський окружний адміністративний суд ухвалив рішення на його користь та зобов’язав військову частину виключити його зі списків особовог...
Більшість пенсіонерів завжди чекають індексацію з надією на збільшення виплат. Втім, в деяких випадках пенсія може, навпаки, зменшитися. Про такий сумний випадок розповів експерт з пенсійних питань Сергій Коробкін, передають Патріоти України. У кого мо...