УПЦ МП довелось зізнатися: У Києво-Печерській лаврі всі священники заразилися коронавірусом

Також на COVID-19 захворіли ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії.

У Києво-Печерській лаврі, що знаходиться під контролем Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), коронавірусом заразилися всі священники. Про це повідомив голова інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент, передають Патріоти України.

Також захворіли ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври, - усього близько 150-200 осіб. За словами митрополита Климента, зараз уже більшість кліриків йдуть на поправку. Померли від коронавірусу троє осіб, додав він. Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що Києво-Печерська Лавра закривається на карантин.

Червень-2026 завершиться повнею: Коли буде які сюрпризи готує Полуничний місяць

субота, 27 червень 2026, 17:50

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...

Підтримка українських родин: Ось хто може оформити 10 800 грн влітку

субота, 27 червень 2026, 17:38

У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...