Російський гурт "На-На", якому заборонили в'їзд до України через виступ в окупованому Криму, 1-го листопада збирається дати концерт у Жовтневому палаці в Києві, передають Патріоти України.
Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив "Укрінформу", що наразі не володіє інформацією щодо музичного колективу. Проте він наголосив, що особам, які відвідували окуповані території, в'їзд на територію України буде заборонений.
У правоохоронних органах виданню пояснили, що інформація про концерт може бути фейком, адже малоймовірно, що під час карантину проведуть концерт у закритому приміщенні. Відзначимо, що на популярних українських інтернет-сервісах досі можна придбати квиток на виступ гурту.

Водночас на офіційній сторінці "На-На" в Instagram декілька тижнів тому опублікували концертний графік до кінця 2020 року. Проте Києва в списку немає.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...