В анексованому Криму окупанти відкрили "короновірусний концтабір"

У місті Євпаторія в тимчасово окупованому Криму почне працювати обсерватор для людей з коронавірусом або підозрою на нього. Заклад розмістять на протичумній станції, медиків не відпускатимуть за межі території до кінця її існування. Про це заявила керівниця "регіонального управління" Росспоживнагляду Наталія Пеньковська, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Кримінформ".


"Я прошу з 27 березня привести в готовність обсерватор міста Євпаторії, щоб там від завтра вже були необхідні сили", – сказала вона. Пеньковська також попросила скасувати навчання в обсерваторі, оскільки часу на їх проведення немає.

"Протичумна станція одразу вийде при завантаженні обсерватора і почне відпрацьовувати режим на місці. Співробітники, які будуть працювати в обсерваторі, повинні розуміти, що це закритий режим, і вони з обсерватора додому не повертаються. Вони живуть на території", – підсумувала представниця окупаційної влади .

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...