Вчена з Університету Мілана Паола Муті виявила, що на італійському острові Джильо жоден з місцевих жителів не заразився COVID-19, незважаючи на контакти з інфікованими. Про це написала Daily Mail. На острові постійно живе близько 800 людей, передають Патріоти України.
Першою захворів на коронавірус на Джильо 60-річний чоловік, який приїхав на острів в лютому. Він відвідав похорон родича і, за словами Муті, постійно кашляв. У той же день він повернувся на паромі на материк і за три тижні помер в лікарні.
Трохи пізніше, 5 березня, на острів прибули ще 3 інфіковані особи. Один з них – німець, який кілька днів спілкувався з друзями з Джильо, в тому числі і в місцях громадського харчування. Через кілька тижнів через сильний кашель його обстежили і виявили коронавірус. Чоловік самоізолювався в будинку на острові.
Були й інші відомі випадки, в тому числі островитянин, який жив в Австралії протягом двох років, а потім в середині березня повернувся в Джильо під час карантину, щоб побачитися з батьками. За словами Муті, через три дні після прибуття на Джильо у нього розвинулася помірна температура. Він самоізолювався в будинку своїх батьків.
Проте, ніхто з місцевих жителів так і не захворів. З близько 800 жителів острова 723 людини погодилися здати тест на наявність антитіл. Їх виявили тільки у однієї літньої людини, яка прибула на тому ж паромі, що й гість з Німеччини.
Доктор Армандо Скіафіно, єдиний лікар острова на протязі вже 40 років, висловив занепокоєння з приводу потенційного місцевого спалаху COVID-19.
"Кожен раз, коли з'являється звичайна дитяча хвороба, така як скарлатина, кір або вітряна віспа, за кілька днів заражаються практично всі", – сказав медик.
Заінтригована тим, чому "вірус, мабуть, чи не взаємодіяв" з корінним населенням острова, Муті не діййшла жлдних висновків. Вона сказала, що планує записати своє дослідження для подальшої публікації. Вчена припустила, що остров'яни не піддавалися впливу достатньої кількості коронавірусної інфекції, щоб заразитися.
Навіть якщо суд визнає мобілізацію незаконною, це не означає, що людину автоматично звільнять з військової служби. Верховний Суд підтвердив, що порушення процедури призову саме по собі не є підставою для звільнення військовослужбовця, передають Патріот...
Невеличка крамничка делікатесів у французьких Каннах опинилася у центрі уваги міжнародної преси через своє провокаційне найменування "Моя дружина — свиноматка". Попри скандал, власники не відмовляються від оригінальної ідеї й вимагають справедливості. ...