"У могилу із собою не заберу": Митрополит ПЦУ розповів, звідки в нього елітна нерухомість та дорога іномарка

​Митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України Олександр Драбинко є власником двох квартир у Києві, двох будинків в столиці та передмісті, а також автомобіля Toyota Land Cruiser.

Олександр Драбинко. Фото: Ліга.net.

Свій шлях митрополит ПЦУ Олександр Драбинко починав як священнослужитель Російської православної церкви в Україні. Він відстоював проукраїнські погляди та постійно конфліктував з архієреями. Він був особистим секретарем, а фактично і правою рукою настоятеля РПЦ Володимира Сабодана. Під час перевороту в РПЦ, Драбинка викрали, і якийсь час утримували. Є підозра, що не обійшлося без президента-втікача Януковича та екс-міністра МВС Олександра Захарченка, зазначають Патріоти України.

Митрополит Олександр зараз не бідна людина, але як він стверджує, частину свого майна він отримав у спадок від Володимира Сабодана за те, що намагався протидіяти перевороту.

Владика Олександр володіє двома квартирами в Києві. Одна з них знаходиться в елітному комплексі на Печерську, біля ЦВК. Площа квартири – 86 квадратів. Вартість такого житла на ринку нерухомості близько 5 мільйонів гривень. Друга квартира ще дорожче – вона знаходиться в ЖК "Ліко-Град 3" в Голосіївському районі, площа – 202 квадратних метрів. Вартість – близько 7,5 мільйона гривень.

Також митрополиту належить будинок на Печерську площею 545 квадратних метрів. По сусідству знаходиться будинок настоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита Павла, який скандально відомий своїми проросійськими поглядами та з Драбинко вони давно конфліктують.

Ще один будинок митрополита знаходиться в елітному котеджному містечку "Хутір Ясний" під Києвом. Площа будинку – 431 квадратний метр і його орієнтовна вартість близько 24 мільйонів гривень.

Автомобіль, на якому пересувається Драбинко – Toyota Land Cruiser 2018 року, вартістю близько 2 мільйонів гривень.

"Щось було подаровано, щось придбане, що відповідно за заповітом митрополита Володимира (Сабодана) перейшло мені у спадок. У селі Ходосівка (Хутір Ясний) будинок був куплений мною. Точніше, була куплена земля, там стояв недобудований будинок. Я його добудував і там живу. Я з собою в могилу все це не заберу. Воно залишиться монастирю, в якому я є настоятелем", - розповів Драбинко в коментарі.

Недалеко від будинку митрополита є Храм Преображення Господнього, який Драбинко побудував на честь покійного настоятеля. Він знаходиться на території котеджного містечка і туди не пускають журналістів, але за словами владики Олександра, віряни можуть туди потрапити під час богослужінь.

Хіти тижня. Десятки міцних чоловіків атакували відвідувачів і персонал: На Закарпатті місцеві заблокували гірськолижний курорт, відстоюючи свої порушені права

неділя, 17 січень 2021, 16:00

Власники прибуткового бізнесу вирішили зекономити, але переоцінили власні сили, "кинувши" селян, з котрими уклали угоду, коли починали свій бізнес. На гірськолижному курорті Красія в Закарпатській області на тлі заборони для місцевих жителів безкоштовн...

Турки переплутали прапор: На затонулому біля берегів Туреччини суховантажі знаходився український екіпаж

неділя, 17 січень 2021, 15:58

Спершу повідомлялося, що суховантаж прямував під прапором РФ, але пізніше губернатор Бартина Сінан Гюнер заявив, що вони сплутали його з прапором Республіки Палау. Серед 15 членів екіпажу суховантажу "Арвін", який 17 січня затонув біля берегів Туреччин...