Йдеться про морського темного окуня (окунь Шлегеля), повідомляє Іхтіологічне товариство України. Наразі відомо тільки 2 зареєстрованих випадки вилову такого окуня у наших водах. В Товаристві зазначають, що якщо буде ще й третій – це буде означати, що в Чорному морі офіційно зʼявився новий іхтіологічний вид.
Батьківщина походження такого виду риби – далекосхідні водойми. Представники товариства стверджують, що така риба живе й у Північному морі, а також в Середземному. Зустрічають їх і у Босфорі.
Ймовірно, окунь зайшов в наші води з баластними водами суден, які йдуть в Чорне море через Босфор.
Додамо, що окунь темний або окунь Шлегеля (Sebastes schlegeli Hildendorf) – велика придонна риба. Досягає довжини 65 см та маси понад 4 кг, живе до 20 років. Як й усі окуні, є хижаком.
Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій за квітень 2025 року. На пенсійні виплати 2 квітня спрямовано перші кошти, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу ПФУ. За даними пресслужби, на пенсійні виплати через "Укрпошта" спрямов...
Хоча трагедія сталася не в Українських Карпатах. Однак недалеко від нашого кордону. З Польщі, Словаччини та Румунії надходить все більше повідомлень про ведмежу небезпеку. У Польщі неподалік Бещадського національного парку, що поряд кордону зі Словаччи...