Відпочинок закінчився трагічно: В Одесі туристка потрапила до лікарні з набряком легень і померла від коронавірусу

В одній із одеських лікарень від коронавірусної інфекції померла 44-річна туристка з Івано-Франківська. За словами медиків, у жінки були супутні захворювання, що стало причиною складнішого перебігу COVID-19, передають Патріоти України.

Відомо, що в Одесу франківчанка приїхала на відпочинок, а незабаром відчула погіршення самопочуття. У вкрай важкому стані, зокрема, з набряком легенів її госпіталізували, і вже в лікарні діагностували коронавірус.

Зазначається, що ситуацію посилили хронічні хвороби й надмірна вага пацієнтки. "Діагноз: коронавірусна інфекція, двостороння пневмонія, ожиріння третього ступеня – майже 200 кілограмів. Інші важкі супутні захворювання", – пояснила глава департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко. Тепер фахівці з'ясовують, де саме зупинялася на відпочинок жінка і з ким контактувала.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...