В Україні масово блокують рахунки навіть за малі борги: Як перевірити інформацію про себе

В Україні з травня виконавцям дозволили блокувати рахунки боржників незалежно від суми боргу. Заблокувати картку можна за будь-який борг, у тому числі за комуналкою, кредитом, невиплаченим штрафом, аліментами тощо, передають Патріоти України.

Як мовиться в матеріалі OBOZREVATEL, перевірити, чи блокуватимуть ваш рахунок за борги і чи є у вас такі борги, можна у спеціальному реєстрі. У ньому потрібно вказати свої ПІБ, дату народження, номер облікової картки платника податків.

Ще один варіант – перейти до розділу "виконавчі провадження" у своєму акаунті в Дії. Там також можна знайти дані про те, хто виконує рішення про стягнення вашого обов'язку, контакти виконавця. Після цього потрібно звернутися до свого виконавця та попросити зняти арешт із суми у розмірі двох мінімалок (13,4 тис. грн).

За новими правилами боржник має право користуватися сумою 13,4 тис. грн із заблокованого рахунку. Після повної виплати боргу виконавець має направити відповідний документ до банку і ваш рахунок має бути розблокований.

А ось банк не може самостійно зняти арешт з усієї суми або ж з її частини. Зазначимо, що до травня 2023-го в Україні банківські рахунки блокували лише в тому випадку, якщо сума боргу становила від 100 тис. грн. За новими правилами заблокувати картку можуть навіть у тому випадку, якщо сума боргу становить кілька тисяч гривень. Мінімальної суми немає.

Поки мати відійшла в туалет: Маленькі діти випадково з’їли... прах свого діда

понеділок, 20 січень 2025, 9:50

Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...

Зима без зими - курс на субтропіки: У Києві не фіксують значних морозів три роки поспіль. Фахівці коментують зміну клімату в Україні

понеділок, 20 січень 2025, 9:32

Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...