В Україні в понеділок, 8 квітня, стартувала спецоперація "Пірати", яка триватиме до кінця місяця, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту кіберполіції Нацполіції.
Так, її основним завданням є посилення уваги до протидії злочинам, які вчиняються у сфері порушень авторських прав правовласників.
"Ми повинні навчитися поважати інтелектуальну працю, адже на перший погляд, перегляд відеоплівки на піратському ресурсі не несе ніякої загрози для безпеки суспільства, але в той же час такі дії провокують зловмисників в обхід законодавства порушувати права інших громадян, чиєю власністю і є ці стрічки. Тому культура оплати авторського відео та аудіоконтенту онлайн повинна розвиватися в Україні", — зазначив глава кіберполіції Сергій Демедюк.
Він також додав, що пірати не зацікавлені в наданні громадянам безкоштовного доступу до перегляду відеотворів. Основною їхньою метою є отримання грошей за розміщення рекламних оголошень на піратських ресурсах. І такий заробіток може стартувати від 500 доларів на місяць із одного сайту.За даними Демедюка, в 2019 році кіберполіція припинила діяльність 100 піратських онлайн-кінотеатрів на території Львівської та Закарпатської областей, а також у Києві.
У Полтавській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснюючи це тим, що має невелику вагу. Також він нарікав на "плутанину в датах", але суд покарав військовозобов'язаного громадянина за порушення законодавства. Про це йдеться у вироку, опубліко...
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...