В Україні почалася спецоперація "Пірати": Що відбувається

В Україні в понеділок, 8 квітня, стартувала спецоперація "Пірати", яка триватиме до кінця місяця, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту кіберполіції Нацполіції.

Так, її основним завданням є посилення уваги до протидії злочинам, які вчиняються у сфері порушень авторських прав правовласників.

"Ми повинні навчитися поважати інтелектуальну працю, адже на перший погляд, перегляд відеоплівки на піратському ресурсі не несе ніякої загрози для безпеки суспільства, але в той же час такі дії провокують зловмисників в обхід законодавства порушувати права інших громадян, чиєю власністю і є ці стрічки. Тому культура оплати авторського відео та аудіоконтенту онлайн повинна розвиватися в Україні", — зазначив глава кіберполіції Сергій Демедюк.

Він також додав, що пірати не зацікавлені в наданні громадянам безкоштовного доступу до перегляду відеотворів. Основною їхньою метою є отримання грошей за розміщення рекламних оголошень на піратських ресурсах. І такий заробіток може стартувати від 500 доларів на місяць із одного сайту.За даними Демедюка, в 2019 році кіберполіція припинила діяльність 100 піратських онлайн-кінотеатрів на території Львівської та Закарпатської областей, а також у Києві.

Космічний телескоп «Гайя» виявив, що наша Галактика, Чумацький шлях, зовсім не така, як науковці вважали раніше

вівторок, 3 жовтень 2023, 4:15

Космічний телескоп «Гайя» дозволив оцінити швидкість руху рекордної кількості зірок у Чумацькому Шляху, і нові дані виявилися вкрай несподіваними. Справа не тільки в тому, що його маса впала в багато разів: зрозуміли, що сама структура Галактики не так...

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...