Бережіться! В Україні у дитини вперше зафіксовано нетиповий запальний синдром через COVID-19

Шестирічна дівчинка поскаржилася батькам на болі в животі. Крім того, у дитини піднялася температура і набрякли руки і ноги. Після консультацій з кількома лікарями у неї запідозрили рідкісну хворобу - синдром Кавасакі, передають Патріоти України.

Цікаво, що дівчинка не належить до тих, хто в групі ризику цього захворювання. Через тиждень після перших симптомів вона потрапила в реанімацію в Західноукраїнський дитячий медцентр. Її стан був критичним.

За словами медиків, у дівчинки були висипання на кистях і ногах, також були ознаки серцево-судинної недостатності. Її хвороба розвивалася нетипово, оскільки синдром Кавасакі вражає дітей до п'яти років.

Медики дізналися у батьків, що за місяць до появи цих синдромів вона хворіла ГРВІ. Тоді ПЛР-тест на коронавірус їй не робили. Але імуноферментний аналіз виявив антитіла до коронавірусної інфекції.

За словами імунологів, під час пандемії медики з різних країн виявляли у дітей кавасакіподібні захворювання з нетиповими синдромами.

У дівчинки діагностували педіатричний мультисистемний запальний синдром. При цьому медики кажуть, що про цей синдромі вони дізналися тільки з іноземних джерел, оскільки в Україні такі випадки ще не були описані.

У реанімації маленька пацієнтка провела тиждень. При цьому перші три дні були найважчими через ступінь серцево-судинної недостатності. Також у неї впав тиск, і вона відчувала себе дуже слабкою.

Але через тиждень її перевели до відділення педіатрії. 4 серпня її виписали з лікарні, але місяць лікарі проводитимуть контрольні обстеження, щоб виключити можливі ускладнення з боку серцево-судинної системи.

У Запоріжжі вийшла з вікна 12-річна школярка: що в неї сталося

п’ятниця, 18 вересень 2020, 14:26

У Запоріжжі дівчинка вистрибнула з вікна через розставання з хлопцем. У Запоріжжі сталася трагедія. 12-річна дівчинка вистрибнула з вікна третього поверху. Відзначається, що школярка зробила це через розставання з хлопцем. Як інформує прес-служба Нацпо...

В Україні стартували навчання Rapid Trident: з'явилося видовищне відео міського бою

п’ятниця, 18 вересень 2020, 14:20

На Львівщині 17 вересня стартували масштабні міжнародні навчання Rapid Trident-2020, участь у яких візьмуть 4000 військових з України та дев'яти держав НАТО. Як пише "АрміяInform", воїни вже встигли відпрацювати перше навчальне завдання, яким стало вед...