Медична мафія повертається до найбрудніших прийомів: "В Україну повертаються 90-ті роки, почались розправи над лікарями", - Соколова (фото)

"90-ті повертаються Розправа над лікарями, які не підкорюються правилам корупційного кодла, триває. 11 березня біля стін власного під‘ізду побили головного лікаря інституту Андрія Безносенка", - пише у своєму блозі Яніна Соколова, передають Патріоти України, і продовжують зі збереження орфографії (авторка набивала текст поспіхом, телефоном):

Винні не знайдені. Сьогодні о 8 ранку біля стін Національного Інституту Раку побили заступника головного лікаря інституту Анатолія Шудрака.

Напад ідентичний. Жертву чекали біля входу у будівлю. Били кастетами по обличчю і потилиці. За що? Анатолій входить до комісії з аудиту інституту і останній місяць накопав нестачі матеріалів на 9 млн гривень. Я добре знаю цей заклад. Саме тут мене лікували від раку.

Я нагадаю, що в інституті триває війна між директоркою, яка за рішенням комітету МОЗу була відсторонена від виконання обов‘язків через ознаки корупційний дій. І командою чесних лікарів, які воліють змінити інститут і життя пацієнтів в ньому.

Директорка однієі з найбільших онко лікарень України все ще плекає надію не втратити "доходноє мєсто". І мстить всім, хто їй заважає на цьому шляху.

Вона вже програла суд Олександру Устінову. Саша робила розслідування щодо корупції в інституті кілька років тому. Із нетерпінням чекаю на суд з нею я. У якому ми наведемо ще більше фактів, про які має знати суспільство.

Сьогодні мені повідомили про смс, яку заступник директорки надіслав одному з радників міністра внутрішніх справ із пропозицією "поговорити".

Я закликаю Національну поліція України та Андрія Крищенка врешті знайти винних і замовників цих нападів. А пану Максиму Степанову провести зустріч з колективом інституту і дати право інституту реформуватися. Мільйон хворих на рак в країні! А пацієнтам, які переносять пекло спокійно з умовами лікуватися, а не спостерігати за цим жахом".

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...