Навколо храму виявили давні кургани. Також знайшли залишки їжі, кераміку та теракотові статуетки. Радіовуглецеве дослідження показало, що територія навколо була заселена в XI ст. що на століття раніше, ніж було споруджено сам храм. Згодом, сліди людської діяльності зникають аж до початку XV ст. Поселення навколу Ангкор-Вату були занедбані, але не сам храм.
Вважалося, що околиці Ангкору були заселені в період, коли кхмерська держава була розграбована тайською державою Аютія. Однак проаналізувавши нові археологічні пам'ятки, дослідники університету Орегона, США дійшли висновку що кхмери не були знищені та розграбовані Аютією. Ангкорська імперія переживала період гострого господарського занепаду. Саме тому її народ змушений був адаптуватися до нових умов, коли покидав столицю.
Камбуджадеша - кхмерська імперія IX - XIII ст. із центром в Ангкорі. Найбільшого розквіту досягла у XII ст, володіла територіями сучасних В'єтнаму, Лаосу, Камбоджі та Тайланду.
За словами одного з будівельників, власник житла виділив їм 15 000 доларів на матеріали, але відмовився виплатити решту 10 000 доларів за роботу. У відповідь двоє чоловіків вирішили дати йому урок, передають Патріоти України. У Сполучених Штатах двоє б...
В Індії 25-річний Рохіташ Кумар опритомнів на похоронному багатті за кілька хвилин до того, як його мали підпалити. Про це повідомляє MedicalXpress із посиланням на місцеву владу, передають Патріоти України. Рохіташ Кумар мав проблеми з мовленням і слу...