Навколо храму виявили давні кургани. Також знайшли залишки їжі, кераміку та теракотові статуетки. Радіовуглецеве дослідження показало, що територія навколо була заселена в XI ст. що на століття раніше, ніж було споруджено сам храм. Згодом, сліди людської діяльності зникають аж до початку XV ст. Поселення навколу Ангкор-Вату були занедбані, але не сам храм.
Вважалося, що околиці Ангкору були заселені в період, коли кхмерська держава була розграбована тайською державою Аютія. Однак проаналізувавши нові археологічні пам'ятки, дослідники університету Орегона, США дійшли висновку що кхмери не були знищені та розграбовані Аютією. Ангкорська імперія переживала період гострого господарського занепаду. Саме тому її народ змушений був адаптуватися до нових умов, коли покидав столицю.
Камбуджадеша - кхмерська імперія IX - XIII ст. із центром в Ангкорі. Найбільшого розквіту досягла у XII ст, володіла територіями сучасних В'єтнаму, Лаосу, Камбоджі та Тайланду.
Актор Дмитро Ярошенко, який став відомий після ролі Василя Стуса в фільмі "Заборонений", пояснив, чому виїхав з України. У коментарі "Суспільне Культура" чоловік зазначив, що перетнув кордон через "важливий міжнародний проєкт", передають Патріоти Украї...
Англіканська церква Святого Петра в місті Шиплі на півночі Англії приваблює нових парафіян за допомогою боїв рестлерів. Глядачі із захопленням стежать за тим, як б'ються бійці за перемогу, передають Патріоти України з посиланням на Associated Press. За...