Навколо храму виявили давні кургани. Також знайшли залишки їжі, кераміку та теракотові статуетки. Радіовуглецеве дослідження показало, що територія навколо була заселена в XI ст. що на століття раніше, ніж було споруджено сам храм. Згодом, сліди людської діяльності зникають аж до початку XV ст. Поселення навколу Ангкор-Вату були занедбані, але не сам храм.
Вважалося, що околиці Ангкору були заселені в період, коли кхмерська держава була розграбована тайською державою Аютія. Однак проаналізувавши нові археологічні пам'ятки, дослідники університету Орегона, США дійшли висновку що кхмери не були знищені та розграбовані Аютією. Ангкорська імперія переживала період гострого господарського занепаду. Саме тому її народ змушений був адаптуватися до нових умов, коли покидав столицю.
Камбуджадеша - кхмерська імперія IX - XIII ст. із центром в Ангкорі. Найбільшого розквіту досягла у XII ст, володіла територіями сучасних В'єтнаму, Лаосу, Камбоджі та Тайланду.
У поліції Києва розповіли, що в День жалоби одна з жительок міста влаштувала публічні танці під російську музику. Про це йдеться у повідомленні пресслужби поліції, передають Патріоти України. Зазначається, що правоохоронці натрапили на відповідне відео...
Російські окупанти під час ранкової атаки 25 квітня на Павлоград Дніпропетровської області знищили вщент базу волонтерського Медичного батальйону "Госпітальєри" з усім майном та технікою, що були в ній. Про це повідомила українська медикиня-доброволиця...