Від чого вимерли динозаври? Вони побачили результати виборів в Україні: Мережу підірвала ілюстрація Олександра Грехова

Місцеві вибори-2020 відзначилися рекордно низькою явкою, великою кількістю порушень, провальним опитуванням Володимира Зеленського та неоднозначними результатами, які демонструють хиткі позиції президентської партії. У мережі активно обговорюють голосування, і український художник Олександр Грєхов прокоментував ситуацію влучною ілюстрацією, передають Патріоти України.

Грєхов опублікував в Facebook малюнок шокованого трицератопса, який читає газету з результатами місцевих виборів в Україні. "Від чого насправді вимерли динозаври?" - запитує він у підписників.

Ілюстрація художника сподобалася користувачам соцмереж, набравши сотні лайків і десятки репостів. "Тодішні партії -"Слуга динозаврів", або "Опозиційна платформа - За мезозой", - жартують коментатори. - "Сміюся і плачу", "Зараз якраз збираюся ознайомитися. Попередьте мене, якщо там щось не так".

Олександр Грєхов не вперше присвячує свої роботи місцевим виборам. Раніше художник показав інструкцію, що робити з 5 питаннями президента Зеленського, а також зобразив історію кохання агітаторів парламентських партій в стилі Ромео і Джульєтти.


Це не буде легко: Медики назвали побічні ефекти вакцини від коронавірусу, про які варто знати

вівторок, 24 листопад 2020, 16:30

У США вже 11 грудня перші американці зможуть отримати вакцину від коронавірусу, проте медики назвали побічні ефекти вакцин. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Члени консультативного комітету Центрів США по контролю і профілактиці захвор...

Все тільки починається! Експерт розповів, коли в Україні буде пік коронавірусу

вівторок, 24 листопад 2020, 16:15

Україна знаходиться лише на початку підйому захворюваності на коронавірус. Протягом тижня-двох буде потужна епідемічна хвиля. Про це заявив у коментарі "РБК-Україна" керівник програм охорони здоров'я ЮНІСЕФ в Україні Андрій Славуцький, передають Патрі...