Незаконні соцвиплати можуть повернути до державного бюджету. Позови до суду подають чиновники після додаткових перевірок. Повертати виплати повинні ті, хто насправді не потребував допомоги, але все одно отримував її. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю сайту "Сегодня", передають Патріоти України.
У 2020-му Мінфін виявив проблеми з інформацією про одержувачів соціальних виплат на 1,6 млрд гривень. І в 70% випадків це одержувачі житлових субсидій.
"У деяких випадках після додаткових перевірок органи, які нараховували виплати, можуть звертатися до суду про повернення коштів до бюджету. Наведу приклад. Існує сім'я, яка отримала субсидії та соціальні виплати на 170 тисяч грн. При цьому її члени за п'ять років купили п'ять нових автомобілів . У такому випадку державний грант доведеться повернути", – пояснив Марченко.
Відзначимо, що в Україні існує три етапи перевірок отримувачів субсидій: превентивна верифікація (в режимі реального часу, коли людина звертається за держдопомогу), поточна верифікація (в процесі призначення допомоги) і ретроспективна верифікація (після виплат держави).
Ілон Маск несе відповідальність за смерті дітей у найбідніших країнах світу, які стали наслідком закриття американського агентства з міжнародної допомоги і розвитку (USAID). Таке звинувачення озвучив мільярдер-філантроп, засновник компанії Microsoft Бі...
Українським водіям не варто заправлятися на маленьких АЗС, принаймні до кінця травня-початку червня, оскільки існує ризик отримати неякісний бензин. Таку думку висловив паливний експерт, засновник логістичної групи компаній "Прайм" Дмитро Льоушкін, пер...