"Відправляли в клітку": Медик з Маріуполя, яка потрапила у полон вагітною, розповіла про тортури

Мар'яна Мамонова - медик з Маріуполя, яка потрапила у полон до росіян, коли вже була вагітною. Вона перебувала на "Азовсталі", а потім шість місяців провела у неволі, передають Патріоти України.

Для нового сюжету "ЖВЛ" Мамонова розповіла, що вона пережила у полоні. Нині медик опановує нову для себе роль - вона стала мамою та народила чудову дівчинку Анну-Марію. Про жахи та тортури Мамонова згадує з сумом, проте намагається не занурюватися у негатив минулого. Жінка перебувала в Оленівці.

"Найважче було прожити там перші два місяці. Бо спочатку нас охороняли з собаками... Були такі (російські військові - УНІАН), що відправляли мене в клітку, закривали, і переді мною їли яблуко. Чи ще щось їли. Знаєте, як воно їсти хотілося? Я настільки їсти хотіла", - зізнається Мамонова.

Декілька місяців вона спала на підлозі. Потім її перевели в камеру, там Мамонова спала на одному ліжку з ще однією полоненою.

Росіяни декілька разів казали Мамоновій, що її обміняють. Проте вони ніби навмисно давали їй надію, проте не обмінювали. Медик мріяла лише про те, щоб народити дитину вже в Україні, на волі. Вона говорила з животиком та просила малюка почекати, думала, що в неї був син. А коли Мамонова народила дівчинку, спочатку вона здивувалася.

Нині медик насолоджується декретною відпусткою. Вона хоче якомога довше побути з маленькою донечкою.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...