
На Донбасі в зоні проведення бойових дій 20 липня загинув військовий Збройних сил України. Про це повідомили на сторінці Операції Об'єднаних сил у Facеbook. Російсько-окупаційні війська вкотре порушили режим припинення вогню та обстріляли українських захисників, передають Патріоти України.
Так, поблизу населеного пункту Шуми ворог застосував автоматичні станкові гранатомети, стрілецьку та снайперську зброю.
"На жаль, внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання один військовослужбовець Збройних сил України отримав кульове поранення, не сумісне з життям", – сказано в повідомленні. У штабі ООС висловили співчуття рідним загиблого та наголосили, що такі підступні дії окупантів не залишаться безкарними.

Мобільний оператор Київстар повідомив про закриття сервісу «Мобільний платіж», який раніше дозволяв абонентам поповнювати рахунок за допомогою спеціального USSD-коду та голосового меню, передають Патріоти України. З 1 липня 2026 року перестануть працюв...
Окремі категорії українських пенсіонерів мають право на щомісячну надбавку до виплат у розмірі близько 1000 гривень, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Пенсійного фонду України. На таку надбавку мають право матері, які народили п’ят...