У Варшаві 5 лютого показали тизер англомовного фільму «Путін» – біографічного художнього кіно (байопіку), яке показує російського президента з 10-річного віку, коли він зазнавав насилля з боку вітчима в Грузії, до повномасштабної війни, яку він розпочав проти України. Про це повідомляє "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
Стрічка розповідає про найголовніші події політичного життя Путіна – війну в Чечні, терористичні атаки на Дубровці і в Беслані, а також про найдраматичніші події в Бучі, Ірпені, Маріуполі. Автор стрічки, відомий польський режисер Патрик Вега, екранізував також смерть російського диктатора. «Я заглянув у майбутнє та показав те, що хоче побачити весь вільний світ», – сказав режисер.
В епізоді фільму, який потрапив у тизер, Путін показаний у лікарні, в «памперсі» та власних екскрементах. За словами режисера, мета стрічки – показати російського президента хворим і слабким, таким, якого можна подолати. На думку Патрика Веги, це має дати надію і віру українцям у перемогу напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення.
«Ми провели величезну роботу з документами, радилися з різними експертами, зокрема, мене консультував колишній керівник розвідки НАТО, генерал, який командував військами в Афганістані та Іраку. Найціннішим, унікальним джерелом інформації був родич психіатра, який був в одній барокамері з Путіним у 70-х роках», – розповідає Патрик Вега.
Вега додав, що, створивши цей фільм, він не боїться за свою безпеку. Навпаки, режисер вважає, що боятися мають у Росії. «Якщо ми будемо боятися, то за мить Путін буде в Європі. Я вважаю, що це він має боятися нас, а не ми його. Цей фільм має пояснити світові так звану «російську душу» і те, чому росіяни такі неадекватні. Це така собі «Інструкція обслуговування» Путіна, пояснення правил його гри, абсурдності російської пропаганди», – зазначив Патрік Вега.
За словами режисера, в Росії дуже бояться виходу фільму. Свідченням цього є спроби росіян купити сценарій або фрагменти стрічки.
Світова прем'єра фільму «Путін» відбудеться в першій половині 2024 року, саме зараз тривають перемовини з американськими дистрибʼюторами. Великий інтерес до стрічки виявили понад 11 країн Азії, також, за словами режисера, є попередня домовленість про переклад фільму українською мовою.
Суд має право накласти арешт на майно ухилянта, зокрема, на нерухомість (квартиру чи будинок). Але існують випадки, коли єдине житло такого військовозобов’язаного громадянина не можуть відчужити. Про це на порталі "Юристи.UA" написав адвокат Юрій Айваз...
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...