"Він теж наш хлоп": Зібров розповів, де зараз Аліна Гросу та її бойфренд-росіянин (відео)

Український співак Павло Зібров розповів, де зараз перебуває бойфренд Аліни Гросу - російський актор Роман Полянський. З початку повномасштабної війни росіянин не опублікував жодного повідомлення на цю тему і обмежив коментарі. Водночас Гросу теж не показала жодного фото з бойфрендом. Зібров в ефірі програми "Зоряний шлях" розсекретив, що ж відбувається в житті пари, передають Патріоти України.

За його словами, зараз кохані перебувають на заході України. Батько Аліни запрошував Зіброва до Чернівців, де він і побачився зі співачкою та її бойфрендом. Зібров поділився, що Полянський має проукраїнську позицію.

"Він молодець! Він же росіянин. Я розумію, що йому внутрішньо складно перебувати на Західній Україні, але він патріот України. Дай Бог нам таких москалів побільше, як Алінин чоловік. Він морди б'є тим, хто хоч якесь криве слово скаже проти України. У них дружня хороша українська родина. Він теж наш хлоп", - розповів знаменитість.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...