Власник готелю в Чехії, який у 2014-му відмовився селити росіян через анексію Криму, отримує погрози

Конституційний суд Чехії вирішив, що в діях готелю в місті Остраві, який відмовлявся поселяти громадян Росії без письмової заяви з засудженням анексії Криму, не було дискримінації.

Томаш Крчмарж. Фото: соцмережі.

Власник готелю в чеському місті Острава Томаш Крчмарж, який відмовився селити росіян, що не визнають анексію українського Криму, отримує численні погрози від прихильників Росії, передають Патріоти України.

«Ми отримуємо багато погроз від прихильників Росії, погрожують, що вб'ють власника готелю, а сам готель — підпалять», — сказав Томаш.

Та додав, що навіть звернувся до поліції. Утім журналіст, із яким він спілкувався, зазначає, що все-таки більшість отриманих повідомлень — це слова підтримки рішення власника готелю.

Нині Томаш уже вільно селить росіян та не змушує їх письмово засвідчувати визнання анексії Криму. Про своє рішення у 2014, каже, що не жалкує. «Я пам'ятаю, як комуністи були тут 30 років тому. Я б не хотів їх тут більше бачити. Я б хотів, аби в Україні був спокій — відповідно, це захищатиме нас від Росії», — додав власник готелю.

Конституційний суд Чехії вирішив, що в діях готелю в місті Остраві, який відмовлявся поселяти громадян Росії без письмової заяви з засудженням анексії Криму, не було дискримінації. 24 березня 2014 року власник готелю в чеському місті Острава вивісив оголошення, яким заявив, що через анексію Росією Криму громадян РФ тут поселяти не будуть. Через кілька днів, однак, він змінив умову: громадян Росії готель поселятиме лише в разі, якщо вони письмово заявлять про засудження окупації Криму.

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...

Танення льодовиків в Антарктиді: Вчені виявили дивні Крижані стовпи і крижані сходи (фото)

середа, 20 листопад 2019, 23:51

Дивне утворення помітили на супутникових картах. Вчені відкрили в Антарктиді дивні утворення - крижані стовпи незвичайної форми, які виникли через потепління, інформують Патріоти України. Як пише Daily Mail, відкриття спантеличило дослідників. Глобальн...