На Хмельниччині поліцейські затримали водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригожу з потерпілим, який згодом помер від отриманих травм. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області, передають Патріоти України.
«Потерпілий водій автомобіля «ВАЗ» від отриманих травм помер сьогодні, 27 грудня, в лікарні. Слідчі поліції перекваліфікували кримінальне провадження на ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 10 років ув’язнення. Слідчі дії тривають», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ДТП сталася вчора, 26 грудня, близько 14:00 години на автодорозі сполученням «Дунаївці – Грушка» поблизу села Мушкутинці Дунаєвецької тергромади. 49-річний водій автомобіля BMW X5 допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 21110» під керуванням 46-річного мешканця с. Залісці. В результаті аварії водій «ВАЗу» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Дунаєвецької багатопрофільної лікарні.
«Перевірка за допомогою приладу «Драгер» показала, що водій «BMW» перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Вміст алкоголю в крові перевищував норму у вісім з половиною разів. Поліцейські затримали водія в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», – кажуть у поліції.
За даним фактом слідчі відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
За даними «Суспільного», за кермом BMW перебував священник УПЦ МП. Завтра, 28 грудня, у Кам’янці-Подільському йому обиратимуть запобіжний захід.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...