Вранці, 11 грудня, на метро “Либідська” утворився чималий натовп на вході, адже саме ця станція тимчасово стала кінцевою до підземки. Водночас у мережі поширились чутки, що вода з’явилась і на станції метро “Олімпайська”, передають Патріоти України.
Як минув перший робочий день після закриття шести станцій метро у Києві і яка ситуація на “Олімпійській”, розповіли в ефірі телемарафону “Єдині новини” кореспонденти ТСН.
Ситуація 11 грудня
Щільність пасажирів зменшувалась одразу за турнікетами, поїзди ходили достатньо часто, щоб на платформі люди не скупчувались. Вдень черг на вхід та вихід вже не було. Через підтоплення тунелю щонайменше на декілька місяців закрили ділянку метро від “Либідської” до “Теремків”. Натомість столична влада пустила автобус маршрутом 2М, а також збільшила кількість тролейбусів на маршруті 43Д.
Кореспонденти ТСН пересвідчились, що автобуси ходять доволі часто, щоб натовпу на зупинці не створювати. Це підтвердили і кияни:
Ще одну станцію затоплює водою?
У мережі поширились чутки, що вода з’явилась і на станції метро “Олімпайська”. Люди повідомляють, що вода вже на коліях. Що там відбувається, розповіла кореспондентка ТСН Інна Боднар.
За її словами, новина про підтоплення станції “Олімпайська” — яскравий приклад того, що завжди треба перевіряти інформацію. Станція метро “Олімпійська” працює, всі потяги їздять.
В метрополітені кажуть, що те, що вода трішки з’явилася на стінці, потім люди побачили її на колії — це звичайний процес і в ньому немає нічого екстраординарного. Але такої бурхливої уяви людям у мережі додало те, що поруч біля метро “Олімпійська” сьогодні зранку, 11 грудня, прорвало трубу з гарячою водою, на місці почали проводити роботи.
Щоб підігріти інтерес до цієї теми, у мережі почали ширитися відео, що з тої труби тече вода, тут усе затопило, парує і бульках і через це затопило метро. Так от, кореспонденти побували на місці, дороги не перекриті, нічого не бульках і не парує, станція метро “Олімпійська” працює, пасажири їздять. Все у звичайному штатному режимі.
Суд має право накласти арешт на майно ухилянта, зокрема, на нерухомість (квартиру чи будинок). Але існують випадки, коли єдине житло такого військовозобов’язаного громадянина не можуть відчужити. Про це на порталі "Юристи.UA" написав адвокат Юрій Айваз...
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...