Вода для Криму: Як нині виглядає Північно-Кримський канал (відео)

Він має сезонний принцип роботи – з березня по грудень. Наприкінці першого місяця весни канал знову почне виконувати свою головну функцію – зрошення полів півдня України.

Північно-Кримський каналУ мережі оприлюднили кадри із пересохлим Північно-Кримським каналом, який до окупації Криму був основною "артерією" постачання прісної води на півострів, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

На ексклюзивних кадрах видно, що наразі об'єкт схожий на зниклу річку. Втім таким він залишиться лише для тимчасово непідконтрольної території. Що ж стосується степової Херсонщини, то там вже за кілька тижнів канал стане повноводним.

Відомо, що він має сезонний принцип роботи – з березня по грудень. Наприкінці першого місяця весни канал знову почне виконувати свою головну функцію – зрошення полів півдня України.

Північно-Кримський канал працює з березня по грудень
Наразі канал забезпечує водою лише Херсонщину

Що стосується Криму, то до 2014 року Північно-Кримський канал забезпечував 85% його потреби у прісній воді. Наразі він перекритий на адмінкордоні між Херсонщиною та півостровом.

Сам канал та зрошувальна система довжиною 402 км були збудовані у 1960-х роках. Він став однією з найбільших іригаційних споруд колишнього СРСР, котру будувала вся країна.

Нагадаємо, перший президент України Леонід Кравчук, який раніше допускав можливість подачі води в окупований Крим, змінив свою думку. Він зазначив, що за ситуацію на півострові несе відповідальність країна-окупант – Росія. Відтак, Україна не відновлюватиме водопостачання для загарбників.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...