Трагедія з Тетяною Доломанською та її маленькими доньками у Чернігівській області викликала в суспільстві широкий резонанс. Про неї писали багато ЗМІ. За кермом авто, яке збило сім'ю, перебував працівнику суду. Родичі загиблих стверджують, що справу хотіли розвалити ще на першому етапі. В кінці лютого у Козелецькому районному суді відбудеться засідання, на якому мають винести вирок. Про нові подробиці трагедії у матеріалі, який Патріоти України пропонують вашій увазі.
Трагедія трапилася у листопаді 2017 року в населеному пункті Сираї. Увечері 28-річна Тетяна з дочками Мар'яною і Веронікою переходили трасу М-01, де їх на смерть збив автомобіль Volkswagen Caddy.
За кермом авто перебував провідний фахівець Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – Олексій Семистрок. Як розповіла родичка загиблих Олена Малишко, сім'я Олексія спочатку поводилася так, немов підозрювали, що водій вийде сухим із води: спілкувалися зухвало, постійно пропонували гроші.
Це підтверджує і адвокат Ігор Майоров. "Родичі водія були впевнені, що справа розвалиться ще на досудовому слідстві. Брат водія казав, що "ми цю справу поховаємо", – розповів він нашому виданню.
Можливо, вся справа у зв'язках? За словами Олени Малишко, сестра Семистрока працює у Верховному суді України. "А його батько – серйозний бізнесмен", – розповіла вона. До речі, сам Олексій також залишився у "суддівській обоймі". Відповідно до декларації за 2018 рік, чоловік обіймав посаду фахівця у Верховному суді України.
Родичі загиблих кажуть, що з моменту трагедії водій не вибачився і не визнав своєї провини. При цьому факти свідчать не на його користь. За словами Майорова, хоча жінка з дітьми переходила дорогу за межами пішохідного переходу, трагедії можна було уникнути або ж наслідки були б не такими жахливими, якби водій дотримувався швидкісного режиму. "Експерт зробив висновок, що автомобіль по трасі рухався зі швидкістю 100-103 км/год", – розповів адвокат.
Зазначимо, що на момент трагедії припустима швидкість авто в населеному пункті становила 60 км/год. Сьогодні вона знижена до 50 км/год.
Трагедія із сім'єю Тетяни Доломанської настільки вразила місцевих жителів, що вони збиралися перекривати трасу. Річ у тім, що за 10 років в с. Сираї на трасі загинуло 27 осіб! З 2012 року люди надсилали запити в дорожні служби та обласну адміністрацію з проханням встановити регулювальні світлофори. Але замість цього отримували відповідь, що це неможливо. Втім, через рік після загибелі Тетяни з дочками, світлофор таки було встановлено. Він працює на вимогу, натисканням кнопки.
"Відтоді загинула лише одна людина. Це трапилося на краю села, в момент, коли вимкнулося освітлення. Також планується встановити надземний перехід", – розповів нашому виданню колишній голова ради села Сираї Сергій Доломанський – дядько загиблої. Виходить, щоб чиновники почали вживати заходи безпеки, має трапитися трагедія? На жаль, у більшості випадків так і є.
Суд має право накласти арешт на майно ухилянта, зокрема, на нерухомість (квартиру чи будинок). Але існують випадки, коли єдине житло такого військовозобов’язаного громадянина не можуть відчужити. Про це на порталі "Юристи.UA" написав адвокат Юрій Айваз...
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...