
У суботу, 25 квітня, в місті Жори (Польща) водій автомобіля заснув за кермом і збив двох українців – чоловіка та жінку. Про це розповів директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев, передають Патріоти України.
"У Польщі 25 квітня в 6:40 за місцевим часом в місті Жори трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю транспортного засобу і двох пішоходів – громадян України", – повідомив дипломат.
В результаті ДТП українців з травмами доставили до лікарні. "Громадянка України отримала легкі ушкодження та була виписана з лікарні, зате інший потерпілий українець перебуває в медичному закладі у важкому стані без свідомості", – додав Погорельцев. Зараз українські дипломати розшукують родичів постраждалих українців.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...