Волав Зеленському "Ганьба!" на весь Майдан: Стягнули з паркану, заламали, розбили голову. Більше про затримання охоронцями Зеленського учасника бойових дій на "Ході Гідності" (відео)

У мережі з'явилась початок неприємного інциденту, фінал котрого занепокоїв громадськість своїм бруталізмом під час промови президента України Володимира Зеленського на Марші Гідності до Дня Незалежності в Києві. Як наголошує журналіст Соня Кошкіна, охорона ринулась на зухвальця, після того, як той почав соромити президента з початком його виступу. Чи був це саме той "крикун", чи потрапив під "гарячу руку" переляканої криками охорони, наразі не відомо, зазначають Патріоти України. Однак факт залишається фактом, жорстки дії проти влізлого на паркан ветерана поліцейські почали під час виступу президента.

Кадри початку "приборкання непокірного", опублікував журналіст Євген Спірін. На них видно, як представники Нацполіціі намагаються втихомирити ветерана.

"Уся суть в одному відео. На Майдані виступає Зеленський, на тлі грає гімн, на паркані сидить мужик, якого намагаються зняти кілька копів і мужики в спортивних штанях. Він їм кричить: "Що я вам зробив?". Чоловік із посвідченням учасника бойових дій. У підсумку його скинули з паркану, заламали, розбили обличчя об плитку, забрали", – йдеться в коментарі.

У той же час у мережі починають невтішно відгукуватися про шоу, яке влаштували на Майдані на День Незалежності.


Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...