Вражає нервову систему і викликає судоми: Лікар з Дніпра розповіла про нетиповий перебіг коронавірусу

Коронавірус не завжди має типові симптоми у вигляді лихоманки, задишки і кашлю, бувають випадки, коли він вражає нервову систему. Про це в Facebook написала лікар Наталія Дупленко, яка перехворіла вірусом, передають Патріоти України.

За словами жінки, у неї майже постійно сильно боліла голова, іноді до нудоти, періодично було і запаморочення.

"Що цікаво, практично весь період головного болю було зниження артеріального тиску (для мене зовсім не властиво). Погано реагувала на прийом анальгетиків, спазмолітиків. Мене весь час супроводжувала неконтрольована сонливість, спала всюди де можна було відключитися. І постійна слабкість. Була одноразова втрата свідомості, типова непритомність, але без будь-якої зрозумілої на те причини", - розповіла лікар.

Крім того, у жінки були болі в м'язах ніг, аж до сильних судом. "Температура. Вона була один раз 39,6 з найсильнішим ознобом, по типу "білої гарячки", з сильним потовиділенням, піднялася дуже різко на тлі головного болю, але при цьому не було ні болю в горлі, ані нежиті, на кашлю. Зовсім. Це було дуже дивно. І найголовніше - я на наступний ранок прокинулася зовсім "здорова", як ніби мені це приснилося", - додала вона.

Також лікар розповіла про те, що у неї "тягнуло" внизу живота, що викликало дуже неприємні відчуття. Вона також додала, що її випадок показав, як коронавірус може протікати у різних людей, тому не слід приділяти увагу тільки найпоширенішим симптомам.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...