Все ще "народний артист України" Кіркоров назвав Крим російським

Філіп Кіркоров виступив у Москві на концерті, присвяченому сьомим роковинам окупації Росією Криму.

Російський співак Філіп Кіркоров 19 березня в Instagram виклав відео свого виступу на концерті "Кримська весна" в Москві, присвяченого сьомій річниці окупації Росією Криму, передають Патріоти України.

Концерт відбувся на стадіоні "Лужники" напередодні. Там також виступив із промовою президент РФ Володимир Путін. Кіркоров написав, що Крим – його "улюблене місце в Росії" і він чекає на зустріч із шанувальниками на території півострова.

Під постом співака залишили сотні коментарів, багато з них – із критикою позиції Кіркорова. Користувачі нагадували артисту, що Крим – Україна. Засновник видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон написав Кіркорову: "Ганьба! Незмивна".

Кіркоров відомий своєю провладною позицією. На початку 2021 року міграційна служба Литви занесла Кіркорова до списку небажаних осіб. Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що співак багаторазовими відвідуваннями окупованого Криму заперечував територіальну цілісність і суверенітет України й у такий спосіб опосередковано виправдовував агресивні дії РФ.Артист говорив у січні, що протягом останніх семи років не може в'їжджати на територію України, але у списку діячів культури, які становлять загрозу нацбезпеці України, співака немає.

НЛО існують: У NASA вперше визнали, що деякі об'єкти та явища можуть мати позаземне походження

вівторок, 6 червень 2023, 0:05

Рівно рік тому, у червні 2022 року, американська космічна агенція НАСА створила нову спеціальну групу, якій було доручено займатися дослідженням невідомих аномальних об'єктів чи явищ, передають Патріоти України. Раніше їх називали непізнаними літаючим...

"Хочу вибачитися перед усіма": Колишній нападник збірної України зробив зізнання про переїзд до Росії

понеділок, 5 червень 2023, 22:52

Колишній нападник збірної України Євген Селезньов назвав помилкою свій перехід до російської "Кубані" взимку 2016 року. Фіналіст Ліги Європи-2015 та учасник Євро-2016, який провів у країні-агресорці лише кілька місяців, додав, що не мав права пояснюват...