У німецькому місті Вісбаден 15-річного підлітка підозрюють у викраденні маршрутного автобуса. Про це 13 березня повідомила пресслужба поліції землі Гессен, передають Патріоти України.
Автобус був припаркований на території підприємства в районі Майнц-Кастель і мав повний бак пального. Приблизно о 6.00 працівники помітили, що транспорт зник. Спочатку вони припустили, що водій випадково виїхав не на тому автобусі, тому до поліції звернулися лише ближче до полудня.
Під час розслідування правоохоронці встановили, що автобус рухається у напрямку Карлсруе. Там його зупинив поліцейський патруль.
Правоохоронці стверджують, що за кермом був 15-річний підліток із Майнца. Невдовзі перед зупинкою він підібрав свою 14-річну дівчину, щоб відвезти її до школи.
За даними поліції, хлопець відкрив автобус без застосування сили й керував ним за допомогою майстер-ключа. Як саме ключ потрапив до підлітка, наразі з'ясовують слідчі. Загалом підліток міг проїхати 150 км.
Автобус повернули компанії-перевізнику без пошкоджень, а підлітка передали батькам. Проти нього відкрили кримінальне провадження за крадіжку і керування транспортним засобом без водійського посвідчення.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...