Він народився в Харкові, але все життя живе у російському Череповці. Батько залишився в Україні, з ним майже не спілкується. Востаннє Ігор був на історичній батьківщині як солдат-строковик. "Я восени 1985 року був призваний з Череповця в армію. За розподілом потрапив в понтонно-мостовий полк до Києва. У зв'язку з аварією полк був направлений до Чорнобиля. Першочергове завдання було - навести переправу через Прип'ять, щоб евакуювати громадян", - розповів він.
Каже, як і усі в ті часи, не розумів ні масштабів того, що сталось, ні чим це загрожує йому та всім, хто опинився в зоні ядерної катастрофи. "Ніхто не знав, куди їде. Було оголошено, що це навчання, що ворог застосував ядерну зброю і треба застосовувати засоби хімічного захисту", - згадує Ігор Хиряк.
Після виходу серіалу "Чорнобиль" Ігор став місцевою знаменитістю. За місяць роздав з десяток інтерв’ю і навіть побував у Москві на ток-шоу. Каже, що серіал "Чорнобиль" дивився, але багато в ньому вигадано. Утім, це ж художній фільм. Наприклад, пиячити солдатам було суворо заборонено. Саму появу фільму про події 1986 року в Україні вважає дуже корисною.
Ігор Хиряк уже пенсіонер, але далі працює на рідному підприємстві, грає в КВН та бере участь у реконструкціях баталій 1812 року, причому на боці французів. Крім того, він мріє колись знову побачити ЧАЕС.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...