"Вибачте, в Ізраїлі війна 70 років йде": Притула розповів, що заважає Україні розбагатіти (відео)

Сергій Притула

Шоумен, член партії "Голос" Сергій Притула заявив, що найбільша проблема для іноземних інвестицій в Україну - це неспроможність судової системи. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

За його словами, Україна могла б оптимізувати економічні проблеми і зменшити падіння, "якби ми добре попрацювали попередньо з іноземними інвестиціями і за часів попередньої влади".

"Я маю на увазі президента Порошенка і уряд Гройсмана, і за часів молодого кабміну Гончарука", – уточнив Притула. Він додав, що в Україну не хочуть інвестувати "не тому, що у нас йде війна". "Вибачте, в Ізраїлі вона 70 років йде. І це не заважає отримувати Ізраїлю стільки інвестицій, нам ще плакати і плакати", – зазначив шоумен.

"Найбільша проблема – це неспроможність судової системи, судочинства України. Бізнесмени бояться вкладати сюди кошти, бо в них немає жодної гарантії, що завтра вони просто з ними попрощаються.

Такі випадки навіть у столиці ми бачили, коли одні люди інвестують, наприклад, у будівництво торгово-розважального центру, а інші люди його "віджимають", а потім 9 років тривають суди для того, щоб повернути бізнес своєму власникові", – розповів Притула.

На другому місці, як вважає він, йде корупційна складова. "А там далі йдуть якісь інші моменти. Тому ми просто пожинаємо плоди того, що сіялося раніше", – сказав він.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...