"Вибачте, в Ізраїлі війна 70 років йде": Притула розповів, що заважає Україні розбагатіти (відео)

Сергій Притула

Шоумен, член партії "Голос" Сергій Притула заявив, що найбільша проблема для іноземних інвестицій в Україну - це неспроможність судової системи. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

За його словами, Україна могла б оптимізувати економічні проблеми і зменшити падіння, "якби ми добре попрацювали попередньо з іноземними інвестиціями і за часів попередньої влади".

"Я маю на увазі президента Порошенка і уряд Гройсмана, і за часів молодого кабміну Гончарука", – уточнив Притула. Він додав, що в Україну не хочуть інвестувати "не тому, що у нас йде війна". "Вибачте, в Ізраїлі вона 70 років йде. І це не заважає отримувати Ізраїлю стільки інвестицій, нам ще плакати і плакати", – зазначив шоумен.

"Найбільша проблема – це неспроможність судової системи, судочинства України. Бізнесмени бояться вкладати сюди кошти, бо в них немає жодної гарантії, що завтра вони просто з ними попрощаються.

Такі випадки навіть у столиці ми бачили, коли одні люди інвестують, наприклад, у будівництво торгово-розважального центру, а інші люди його "віджимають", а потім 9 років тривають суди для того, щоб повернути бізнес своєму власникові", – розповів Притула.

На другому місці, як вважає він, йде корупційна складова. "А там далі йдуть якісь інші моменти. Тому ми просто пожинаємо плоди того, що сіялося раніше", – сказав він.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...