
«Поки ми купуємо у супермаркетах дорогі імпортні овочі, на Херсонщині фермери не можуть продати свої. Редиску здають гуртом по 2 гривні, огірки – по 8, капусту – по 5. А покупців мало, бо закриті ринки. Вони просять відкрити ринки. І запитують – звідки у нас імпортні овочі, коли кордони закриті? На фото – сьогоднішня акція протесту. Перекрита дорога. І їх руки у мозолях», – написала Ваніна.
Начальниця відділу комунікації ГУ Нацполіції в Херсонській області Тетяна Пшонь повідомила Укрінформу, що на автомобільному мосту через Дніпро біля Херсону перебувають близько 200 осіб, які влаштували акцію протесту проти закриття ринків на території області та країни, бо їм немає куди збувати сільгосппродукцію. Один з сільгоспвиробників викинув на дорогу огірки, пояснюючи це тим, що врожай немає де реалізувати.
Учасники акції ходять по пішохідному переходу безперервно, тим самим перешкоджаючи руху транспорту. Люди вимагають, щоб до них прибув представник облдержадміністрації. На місці перебувають 60-70 працівників поліції.

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...