Винахідливо, але, на жаль, незаконно: На Одещині чоловік 44 рази поповнив собі рахунок однією купюрою

Збитки від дій затриманого правоохоронці оцінили в розмірі 50 тис. грн.

Департамент кіберполіції та слідчі Малиновського відділу поліції (Одеса) затримали 29-річного жителя Біляївського району Одеської області, якого підозрюють у шахрайстві. Про це повідомляють на сайті одеського облуправління Національної поліції, передають Патріоти України.

"Із травня минулого року підозрюваний за допомогою розрізаної 200-гривневої купюри, нитки та клейкої стрічки виготовив спеціальний пристрій. За його допомогою він однією й тією ж купюрою неодноразово через термінал онлайн-платежів поповнював свій мобільний рахунок. Отримані кошти молодик перераховував на електронні гаманці і банківські картки, а потім знімав із них готівку", – з'ясували правоохоронці.

Збитки від дій затриманого правоохоронці оцінили в розмірі 50 тис. грн. Чоловіка повідомили про підозру в шахрайстві (ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України). Максимальна санкція статті передбачає вісім років позбавлення волі.

З 1 липня на АЗС зникнуть А-95 і А-92: У чому причина і що потрібно знати водіям

четвер, 11 червень 2026, 13:26

З 1 липня на українських автозаправних станціях почнуть запроваджувати нову систему маркування пального, яка відповідає європейським стандартам. Замість звичних позначень на кшталт А-95 або А-92 водії дедалі частіше бачитимуть нові індекси, що вказуват...

З 1 липня Київстар відключає популярний спосіб поповнення рахунку: Що зміниться для абонентів

четвер, 11 червень 2026, 13:12

Мобільний оператор Київстар повідомив про закриття сервісу «Мобільний платіж», який раніше дозволяв абонентам поповнювати рахунок за допомогою спеціального USSD-коду та голосового меню, передають Патріоти України. З 1 липня 2026 року перестануть працюв...