Вирішуватимуть, чи вбивати голубів: В одному з міст Німеччини пройде незвичний референдум

У німецькому місті Лімбург пройде референдум щодо того, чи потрібно вбивати місцевих голубів. Про це пише Bild, передають Патріоти України.

Влада міста серйозно перейнялася проблемою зростання популяції голубів. Згідно з підрахунками, в Лімбурзі проживає від 700 до 1000 голубів. У комітеті з охорони навколишнього середовища вважають, що це занадто багато.

Спочатку чиновники хотіли скрутити шиї декільком сотням голубів, проте про їхні плани дізналися зоозахисники.

Після протестів зоозахисників питання щодо майбутнього голубів вирішили винести на референдум. Голосування заплановане на 9 червня 2024 року, воно пройде разом із виборами до Європарламенту.

У листопаді минулого року міська рада схвалила план, відповідно до якого птахів збиралися заманити у спеціальний голуб'ятник за допомогою їжі: потім особа зі спеціальним дозволом мала вбивати птахів, скрутивши їм шию. У відповідь зоозахисники почали збирати підписи, щоб завадити планам місцевих урядовців.

Зоозахисники, у свою чергу, пропонують замість вбивства птахів запровадити так звану "аугсбурзьку модель", коли голубів ловлять, тимчасово тримають у спеціальних приміщеннях та піклуються про них. А яйця, які вони відкладають, забирають та замінюють муляжами. Такий контроль за народжуваністю поступово зменшує кількість птахів.

Вже передали ЗСУ: На Рівненщині у скупників бурштину вилучили гранатомети та тисячі набоїв

субота, 13 квітень 2024, 15:27

Військовим передали 5 реактивних протитанкових гранатометів, а також понад 4,6 тис. патронів різних калібрів, які вилучили у рівненських скупників бурштину. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура, передають Патріоти України. "За ініціативи пр...

Новий скандал із ТЦК: На Хмельниччині активістка справила малу потребу у військкоматі (відео)

субота, 13 квітень 2024, 14:55

У Хмельницькій області стався скандал із нібито "побиттям" активістки громадської організації в одному із військкоматів. Проте у ТЦК спростували цю інформацію і розповіли, що насправді сталося. Про це повідомляє ОК "Захід", передають Патріоти України. ...