Більшість вироків за ухилення від мобілізації ухвалюються зі звільненням від покарання. Про це розповіла адвокат Тетяна Даниленко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.
Такі справи часто пов'язані з громадянами, які відмовляються від військової служби з релігійних мотивів, які ухиляються як від військової служби, так і від альтернативної.
"Проте суди зазвичай у цій категорії випадків беруть до уваги конституційні права і частіше призначають вирок з випробуванням, що передбачає звільнення від основного покарання за умови, що засуджений не вчинить нового правопорушення", — зазначає адвокат.
Однак, за словами адвоката, судова практика також включає випадки реальних вироків, водночас формується практика виправдувальних вироків, зокрема коли йдеться про відмову від військової служби з релігійних міркувань.
Аналізуючи заочні вироки, юрист зазначила, що ця система недосконала через високі ризики оскарження. Крім того, заочні вироки часто стають об'єктом апеляцій до Європейського суду з прав людини.
Колишній народний депутат від "Радикальної партії", а нині — військовослужбовець Сил оборони, Олег Ляшко розлучається з дружиною Росітою. Справа подружжя поки що розглядатиметься у Печерському районному суді міста Києва, передають Патріоти України. Вид...
Українцям слід перевіряти газові лічильники, щоб гарантувати точний облік спожитого газу, уникнути переплат та вчасно виявити технічні несправності. Повірка здійснюється періодично залежно від типу лічильника, а всі витрати покриває Оператор газорозпод...