
У НАЕК "Енергоатом" заявили, що ситуація з охолоджувачами енергоблоків на Запорізькій атомній електростанції залишається контрольованою та стабільною, незважаючи на теракт на Каховській ГЕС, скоєний російськими військами. Рівень води в каналі ТЕС, звідки за потреби підживлюється ставок ЗАЕС, – на рівні 11,15 м заповнений водою. Про це повідомляється на офіційному Telegram-каналі підприємства. Протягом останнього часу рівень води у каналі суттєво не падає, передають Патріоти України.
"Його показники вже не залежать від Каховського водосховища. Варто нагадати, що енергоблоки ЗАЕС не працюють з вересня 2022 року, тож відтоді активного випаровування води зі ставка-охолоджувача не відбувається", – зазначили представники НАЕК. Станом на 10:00 1 липня рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС зберігався без змін. Нині він становить 16,57 м.
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...