
У Москві на Привільній вулиці сталася страшна трагедія - жіна застрелила чоловіка, а після наклала на себе руки. Про це повідомляє Telegram-канал "112", передають Патріоти України.
За даними каналу, розправу над чоловіком дівчина планувала давно: вона спочатку знайшла фото свого чоловіка з іншими дівчатами в інтернеті, а після почала ходити до ворожок. Рідні кажуть, що вона буквально зійшла з розуму після того, як їй напророкували швидку смерть.
"У день вбивства Олена і Кирило прийшли пізно додому, почався скандал. Чоловік повідомив їй, що не хоче більше з нею жити. Розлючена дружина дістала рушницю і вистрілила в чоловіка, а після в себе. Дівчина була на другому місяці вагітності", - сказано в повідомленні. Відзначається, що раніше вона проходила лікування в психіатричній клініці.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...