З архіву ПУ. Дівчина написала СМС своєму померлому братові, і ... відповідь не забарилася

Її брат помер у березні цього року і після того вона вже не раз писала повідомлення на цей номер, сподіваючись, що він зможе її почути.

Користувачці Reddit ruthless0903 отримала відповідь на одне зі своїх повідомлень, які писала на номер телефону свого померлого брата. Скріншоти листування були опубліковані на HumansBeingBros, передають Патріоти України.

На них видно, що 22 вересня 2019 року вона написала на номер брата, що дуже сумує, і наступного дня їй прийшла відповідь від незнайомої людини. "Мені жаль, що ви за кимось сумуєте, але, на жаль, ви не туди потрапили", – написали в повідомленні.

Дівчина вибачилася перед незнайомцем, зізнавшись, що її брат помер у березні цього року і після того вона вже не раз писала повідомлення на цей номер, сподіваючись, що він зможе її почути. Незнайомець відповів, що вона може ділитися з ним думками, якщо захоче, оскільки він розуміє її почуття. Виявилося, що його двоюрідна сестра хворіє і перебуває при смерті. Дівчина подякувала незнайомцеві, додавши, що боялася того дня, коли номер віддадуть іншому абоненту.

Зламані ребра і 18 днів без зв’язку: Омбудсмен заявив про порушення у ТЦК в Україні

середа, 24 червень 2026, 11:30

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...

Моторошний злочин: У Києві компанія перед камерами прив’язала чоловіка до дерева та закатувала його до смерті

середа, 24 червень 2026, 11:25

Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...