З архіву ПУ. Якби не аварія на ЧАЕС: У мережі показали, як би зараз виглядало місто Прип'ять (відео)

Місто Прип'ять побудували для обслуговування енергетиків Чорнобильської атомної електростанції. Після аварії на четвертому блоці 27 квітня 1986 місто евакуювали. Воно досі залишається покинутим.

Художник Андрій Гупса зробив візуалізацію, як виглядало б місто Прип'ять зараз, як би не аварія на електростанції. Відео з'явилося у мережі. Його приурочили до дня народження міста. 4 лютого 2019-го місту виповнилося б 49 років, передають Патріоти України.

На відео Андрій Гупса продемонстрував процес "омолодження" мертвого міста в найдрібніших подробицях. Наразі "оновив" фотографії центральної площі міста з палацом культури "Енергетик" і готелем "Полісся". Прикрасив будівлі і площу сучасними стандартами.

Так, сучасна Прип'ять була б зеленим сучасним містом з новою інфраструктурою.

Червень-2026 завершиться повнею: Коли буде які сюрпризи готує Полуничний місяць

субота, 27 червень 2026, 17:50

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...

Підтримка українських родин: Ось хто може оформити 10 800 грн влітку

субота, 27 червень 2026, 17:38

У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...