З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500.

Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні риси обличчя, за якими зрозуміло, що це рідні брати або сестри. Але іноді природа жартує, передають Патріоти України з посиланням на Ukr.Media.

Ось якраз у випадку з цими близнючками ніхто не вірив у їхню спорідненість, тому дівчатка постійно носили свідоцтво про народження, щоб довести це.

Люсі та Мері народилися в 1997 році у британської подружньої пари Донни і Вінсона Ейлмер. Мати згадує, що коли вперше побачила малят, то втратила дар мови. Адже вони були абсолютно різними. Люсі була світленькою з рудими кучерями і синіми-синіми очима. А Мері була з темною шкірою, каштановим волоссям і карими очима. Цікаво, що ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Виходить, що сестри Ейлмер унікальні.

Як уже з'ясувалося пізніше, мама дівчаток народилася на Ямайці, а тато — корінний британець. У сім'ї, крім близнючок, ще є діти, але всі вони успадкували мамин темний колір шкіри. А ось Люсі — найсвітліша.

Як це буває і зі звичайними дітьми, сестри абсолютно не схожі за характерами. Люсі любить носити темний одяг, робити яскравий макіяж, а Мері — навпаки, любить більш світлі і ніжні кольори. Ось так вони виглядають зараз

І все-таки, спільне у дівчаток знайшлося: це кучеряве волосся. Але Люсі цей подарунок природи не до душі, тому вона його завжди вирівнює.

Світленька сестра скромна і сором'язлива, а Мері — товариська, весела і життєрадісна.

Попри свою таку несхожість, сестри все одно мають між собою тісний зв'язок. Вони дуже люблять одна одну, і не уявляють, як би жили, не народившись близнючками.

Не зібрав $140 00 000 на Model X? Тоді тобі сюди: Tesla почала продавати електричі квадроцикли Cyberquad for Kids по $1900 за штуку

п’ятниця, 3 грудень 2021, 20:04

:. На офіційному сайті Tesla з’явився новий електричний транспорт, призначений для дітлахів – електричний квадроцикл Cyberquad for Kids за ціною 1900 доларів (52 тисячі гривень). Можна не сумніватись, що квадроцикли дуже швидко розкуплять, адже наближа...

З архіву ПУ. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

п’ятниця, 3 грудень 2021, 20:00

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...