Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні риси обличчя, за якими зрозуміло, що це рідні брати або сестри. Але іноді природа жартує, передають Патріоти України з посиланням на Ukr.Media.
Ось якраз у випадку з цими близнючками ніхто не вірив у їхню спорідненість, тому дівчатка постійно носили свідоцтво про народження, щоб довести це.
Люсі та Мері народилися в 1997 році у британської подружньої пари Донни і Вінсона Ейлмер. Мати згадує, що коли вперше побачила малят, то втратила дар мови. Адже вони були абсолютно різними. Люсі була світленькою з рудими кучерями і синіми-синіми очима. А Мері була з темною шкірою, каштановим волоссям і карими очима. Цікаво, що ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Виходить, що сестри Ейлмер унікальні.
Як уже з'ясувалося пізніше, мама дівчаток народилася на Ямайці, а тато — корінний британець. У сім'ї, крім близнючок, ще є діти, але всі вони успадкували мамин темний колір шкіри. А ось Люсі — найсвітліша.
Як це буває і зі звичайними дітьми, сестри абсолютно не схожі за характерами. Люсі любить носити темний одяг, робити яскравий макіяж, а Мері — навпаки, любить більш світлі і ніжні кольори. Ось так вони виглядають зараз
І все-таки, спільне у дівчаток знайшлося: це кучеряве волосся. Але Люсі цей подарунок природи не до душі, тому вона його завжди вирівнює.
Світленька сестра скромна і сором'язлива, а Мері — товариська, весела і життєрадісна.
Попри свою таку несхожість, сестри все одно мають між собою тісний зв'язок. Вони дуже люблять одна одну, і не уявляють, як би жили, не народившись близнючками.
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...