З архіву ПУ. "Лохам" таке точно не по кишені: Журналісти прикинули вартість вбрання президента, в котрому він з'явився перед добровольцями у Золотому

Загальна ціна комплекту перевищує середню місячну зарплату в Україні, в тому числі і зарплати військовослужбовців.

Президент України Володимир Зеленський відвідав 26 жовтня 2019 року зону розведення сил в Золотому-4, де втрапив в епічну сварку з добровольцями. Подія привернула експертів і з моди. Невибагливий на перший погляд одяг виявився брендом 5.11 Tactical. Це з'ясував сайт "Без табу", передають Патріоти України.

5.11 Tactical - американська марка, яка виробляє одяг і спорядження для мисливців, любителів активного відпочинку і співробітників силових структур. Її продукція не значиться на озброєнні ЗСУ та інших українських підрозділів.

У Золотому на головнокомандувачі була куртка від 5.11 Tactical моделі Sabre 2.0 Jacket кольору моху. Таке вбрання в українських дилерів фірми коштує 9270 гривень.

Під куртку президент підібрав штани 5.11 моделі Tactical Duty Uniform за 2300 гривень.


Вдалося ідентифікувати і взуття, яке було на Зеленському. Це берці Lowa Z6S GTX, які по акції можна придбати за 4470 гривень, а без знижок вони стоять 5600 грн.

Крім того, Зеленський вдягнув тактичну футболку і трекінгові шкарпетки, ідентифікувати які не вдалося. Але зазвичай такі речі коштують від 400 до 3 тисяч гривень (футболка) і 500-1000 гривень за пару (шкарпетки) - в залежності від виробника. Загальна ціна комплекту перевищує середню місячну зарплату в Україні, в тому числі і зарплати військовослужбовців.

Тепер без штампу: Аліна Гросу після розлучення зробила заяву про другий шлюб (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 16:44

Аліна Гросу довго мовчала про розлучення з чоловіком Олександром Комковым. Адже після пишного весілля пара прожила разом лише півроку, а потім розійшлася. Співачка відкрито каже, що розрив пари винна інша жінка, крім того, у подружжя виявилися різні ці...

Це не буде легко: Медики назвали побічні ефекти вакцини від коронавірусу, про які варто знати

вівторок, 24 листопад 2020, 16:30

У США вже 11 грудня перші американці зможуть отримати вакцину від коронавірусу, проте медики назвали побічні ефекти вакцин. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Члени консультативного комітету Центрів США по контролю і профілактиці захвор...