З архіву ПУ. Москва може лише "кусати губи" з досади: Знайдено потоплений японцями у 1905 р. російський крейсер, де може бути золота на $130 000 000 000!

Корабель виявлений на глибині 434 метри в 1,3 км від острова Уллиндо.

У Японському морі знайшли крейсер "Дмитро Донський". Фото: Shinil Group.

Південнокорейська компанія Shinil Group знайшла влітку 2018 року на дні Японського моря останки броненосного крейсера "Дмитро Донський", який затонув після Цусимської битви в 1905 році. Про це повідомила The Korea Times, передають Патріоти України.

Корабель виявлений на глибині 434 метри в 1,3 км від острова Уллиндо. Компанія сподівається підняти його на поверхню - він сильно постраждав від обстрілів, його корма майже знищена, але верхня палуба і боки збереглися досить добре.

Раніше в ЗМІ неодноразово з'являлася інформація, що на борту "Донського" могли знаходитися близько 200 тонн золота. Нібито його перевантажили з тонучого транспортного корабля під час Цусимської битви. Вартість скарбу оцінюється в 133,4 млрд доларів, але ще невідомо, чи є він серед уламків.

Прийшла повістка, але є бронь: Українцям пояснили, чи потрібно йти до ТЦК

середа, 24 квітень 2024, 17:47

В Україні суттєво змінилася правила вручення повісток та покарання за неявку до ТЦК, і кожен військовозобов'язаний знає, що на повістку потрібно реагувати, щоб не потрапити у халепу, передають Патріоти України. Але що робити тим, хто раніше отримав бр...

Це був фальстарт? У Раді відреагували на скандальне рішення МЗС щодо консульських послуг для чоловіків

середа, 24 квітень 2024, 17:25

Рішення МЗС щодо призупинення надання консульських послуг для чоловіків за кордоном в Раді вважають антиконституційним і таким, що не відповідає ухваленому раніше закону про мобілізацію. Про це в коментарі "РБК-Україна" розповіли джерела в профільному ...