З архіву ПУ. Москва може лише "кусати губи" з досади: Знайдено потоплений японцями у 1905 р. російський крейсер, де може бути золота на $130 000 000 000!

Корабель виявлений на глибині 434 метри в 1,3 км від острова Уллиндо.

У Японському морі знайшли крейсер "Дмитро Донський". Фото: Shinil Group.

Південнокорейська компанія Shinil Group знайшла влітку 2018 року на дні Японського моря останки броненосного крейсера "Дмитро Донський", який затонув після Цусимської битви в 1905 році. Про це повідомила The Korea Times, передають Патріоти України.

Корабель виявлений на глибині 434 метри в 1,3 км від острова Уллиндо. Компанія сподівається підняти його на поверхню - він сильно постраждав від обстрілів, його корма майже знищена, але верхня палуба і боки збереглися досить добре.

Раніше в ЗМІ неодноразово з'являлася інформація, що на борту "Донського" могли знаходитися близько 200 тонн золота. Нібито його перевантажили з тонучого транспортного корабля під час Цусимської битви. Вартість скарбу оцінюється в 133,4 млрд доларів, але ще невідомо, чи є він серед уламків.

Негода призвела до жертв: Під Києвом удар блискавки зруйнував міст

середа, 29 червень 2022, 21:12

Потерпілим надають медичну допомогу. Тривають слідчі дії задля з'ясування причин інциденту.

"Його не можна грати": Українська модель змусила діджея в США вимкнути Тіматі (відео)

середа, 29 червень 2022, 19:59

Українська модель Аліна Байкова, яка живе у США, змусила місцевого діджея вимкнути музику російського співака Тіматі. Більше того, зірка подіуму поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою. Модель носить українську символіку і всіляко припиняє с...