
Українські військовослужбовці завдали удару у відповідь по позиціях підрозділів НЗФ з ударного безпілотника, в результаті чого найманці зазнали втрат. Про це повідомив фіцер Збройних сил України Анатолій Штефан «Штірліц», передають Патріоти України.
На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відео удару і повідомив, що бійці сил ОС покарали противника за обстріли: «В результаті провокаційних дій і застосування забороненого озброєння російськими найманцями, стрепенувся "осиний рій", з якого вилетіло одне жало, результатом якого є яскраве знищення трьох членів НЗФ в районі Верхньоторецька».
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...