З архіву ПУ. "Третя сила" знову завдала удару по позиціях "ДНР": У окупантів масові втрати (відео)

Крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими.

Російські найманці втратили не тільки бліндажі, але й життя. Фото: скріншот з відео.

Українські військові у відповідь на провокаційні обстріли НЗФ завдали ударів, в результаті яких були знищені бліндаж, дві бойові машини піхоти і дві самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» найманців ОРДО. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний «Штірліц»), передають Патріоти України.

На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відео артилерійських нальотів, зняті з дрона і зазначив, що крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ ОРДЛО втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими. При цьому Штефан не повідомила, де саме «третя сила» завдала ці удари.

На грані виживання: ПФУ назвав кількість пенсіонерів із виплатами нижче прожиткового мінімуму

субота, 27 червень 2026, 8:21

Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...

Секрети ДНК: Вчені виявили в людей з Анд унікальну генетичну особливість

субота, 27 червень 2026, 7:54

Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...