З архіву ПУ. Цей день дуже сильний енергетично: Молитва до Святого Миколая на 19 грудня, яка виконає найзаповітніші бажання

День Святого Миколая українці традиційно відзначають 19 грудня. Чудотворець вважається покровителем в першу чергу дітей. Його також вважають помічником, джерелом духовної підтримки, захисником і рятівником від несправедливості і невдач. Цей день дуже сильний енергетично, тому правильно проведений обряд і виголошена молитва здатні творити чудеса. Як правильно молитися до Святого Миколая, щоб виконати найзаповітніші бажання, традиції свята і що не можна робити в цей день - читайте в матеріалі, який Патріоти України пропонують вашій увазі.

Молитва до Святого Миколая на виконання бажань

За традицією в День Святого Миколая слід відвідати церкву, де потрібно помолитися святому. А після повернення додому влаштовують свято, дітям обов'язково вручають подарунки. Існує спеціальна молитва на виконання бажань, звернена до святого:

Великий Покровитель Небесний, змилуйся над простим смертним, подаруй йому радість у житті, адже не просить він нічого поганого і чисті помисли в душі тримає, щоб твоя доброта пролилася на людину просту і здійснила її сподівання. Високоповажний Святий, сотвори чудо, і я буду повік тобі вдячний буду прославляти ім'я твоє. Прийми заздалегідь подяку з усього серця. Нехай ніколи не меркне слава твоя.

Обряд на щастя і міцне здоров'я

Вдома можна також провести спеціальний обряд. Візьміть дві церковні свічки в підсвічниках і дві ікони: сина Божого і Миколая Чудотворця. Поставте свічку перед першою іконою і прочитайте "Отче наш", перед другою також потрібно поставити свічку і промовити такі слова молитви:

Ти всемогутній і допомагаєш людям, де б вони не були, в рідній обителі, на дорозі, в далекій подорожі, на роботі, ти скрізь з людьми, так захисти їх від усіх бід і нехай негаразди оминають стороною. Слава тобі.

Потім тричі перехрестіться і зверніться до ікон з молитвою і проханням про здоров'я і щастя для всієї сім'ї:

Боже на небесах і наш заступник Святий Миколай, даруйте свою милість і благословення простим смертним, дайте міцного здоров'я всім членам родини і довгого щастя, направляйте нас на шлях істини та віри, нехай світяться імена і живе слава ваша.

Традиції в День Святого Миколая

У цей день заведено влаштовувати свято, і накривати стіл. Дітям дарують подарунки - найчастіше солодощі. Готувати потрібно багато, щоб гості залишилися ситими і задоволеними.

Позаяк цей день припадає на Різдвяний піст, то й меню повинне відповідати - не можна вживати молочні, м'ясні продукти і яйця. Для такого випадку підійдуть овочеві і фруктові салати, можна подати наваристу юшку або пиріг з рибою, вареники з грибами. А в якості напоїв можна подавати киселі і компоти. Раніше було прийнято також пригощати гостей пивом, причому напій робили самі, і у кожної господині був свій рецепт.

Що не можна робити 19 грудня

У День святого Миколая потрібно відкласти всю домашню роботу: не можна прибирати, прати, шити, в'язати, прясти, вишивати.

Також 19 грудня не прийнято давати гроші в борг, інакше удача може відвернутися, а от власні борги потрібно віддавати, бо це до грошей в майбутньому році. Згідно з ще однією прикметою, в цей день не можна брати в руки ножиці.

Джерело: РБК-Україна

Виплати сім'ям цивільних, які загинули при захисті України, збільшать: Про яку суму йдеться

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:50

Кабінет міністрів пропонує встановити на рівні закону виплату 15 млн гривень родинам цивільним, які загинули при захисті України від агресії Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України. Як зазначив Шмигаль, уряд подає...

"Допомагають ЗСУ!": Військовий подякував росіянам, що купують популярну відеоігру

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:03

Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...