З архіву ПУ. У Росії спіймали гігантську рибу, яку довелося діставати екскаватором (відео)

З річки Амур в Росії було виловлено величезну рибу виду калуга, яку діставали з човна за допомогою екскаватора. Відповідне відео було опубліковано в соціальних мережах, передають Патріоти України 30 серпня 2019 року.

На запису зафіксовано момент, коли гігантську рибу тросами витягають з човна, а потім за допомогою екскаватора везуть подалі від річки.
Варто відзначити, що калуга водиться тільки в річці Амур і внесена до Червоної книги Росії та міжнародної Червоної книги як зникаючий вид. Її вилов офіційно заборонено, тому на відео, судячи з усього, зафіксовано злочин браконьєрів. Де саме була виловлена ця риба - невідомо.
"На кадрах річка, схожа на Селемджу. І місцевість досить впізнавана. Крім того, калуга і осетер - два червонокнижних виду риб, які водяться у нас. Саме цей екземпляр - дуже великий. Визначити по відео, самець це чи самка, неможливо, але ось вік її приблизно зрозумілий - близько 15 років - саме в цей час калуга починає нереститися. І робить це не як горбуша або кета - один раз в житті, а щороку. Тому збиток завдано серйозний", - говорить іхтіолог Норського заповідника Роман Подолько.

На Балі гола туристка увірвалася на виставу в храмі, щоб виразити "протест", і поплатилася (відео)

неділя, 28 травень 2023, 10:47

Гола німецька туристка потрапила під арешт після того, як увірвалася на сцену храму на Балі під час священнодійства. На відео події звернуло увагу видання Daily Mail, передають Патріоти України. 28-річній Дар'ї Тушинські відмовили у купівлі квитка на і...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, комунальними платежами або не сплатили штрафи, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, передаю...