З архіву ПУ. У Росії спіймали гігантську рибу, яку довелося діставати екскаватором (відео)

З річки Амур в Росії було виловлено величезну рибу виду калуга, яку діставали з човна за допомогою екскаватора. Відповідне відео було опубліковано в соціальних мережах, передають Патріоти України 30 серпня 2019 року.

На запису зафіксовано момент, коли гігантську рибу тросами витягають з човна, а потім за допомогою екскаватора везуть подалі від річки.
Варто відзначити, що калуга водиться тільки в річці Амур і внесена до Червоної книги Росії та міжнародної Червоної книги як зникаючий вид. Її вилов офіційно заборонено, тому на відео, судячи з усього, зафіксовано злочин браконьєрів. Де саме була виловлена ця риба - невідомо.
"На кадрах річка, схожа на Селемджу. І місцевість досить впізнавана. Крім того, калуга і осетер - два червонокнижних виду риб, які водяться у нас. Саме цей екземпляр - дуже великий. Визначити по відео, самець це чи самка, неможливо, але ось вік її приблизно зрозумілий - близько 15 років - саме в цей час калуга починає нереститися. І робить це не як горбуша або кета - один раз в житті, а щороку. Тому збиток завдано серйозний", - говорить іхтіолог Норського заповідника Роман Подолько.

"Весна може початися вже у лютому": Балабух розповіла про те, яка погода очікується нинішньою зимою в Україні

вівторок, 7 грудень 2021, 8:44

— Коли синоптики розроблюють прогноз погоди на декілька днів, вони беруть до уваги метеорологічні процеси (переміщення циклонів, антициклонів), які відбуваються на відносно невеликій території, — каже Віра Балабух. — А при розробці довгострокових прогн...

"Нелюдський крик і багато крові": У Ніжині попрощалися з 6-річною дитиною, яку на очах у матері розчавив сміттєвоз

вівторок, 7 грудень 2021, 8:22

У Ніжині попрощалися із 6-річною Веронікою Опришко, яка напередодні загинула під колесами сміттєвоза на очах у матері, зазначають Патріоти України. Мама з дівчинкою йшли з дому до зупинки громадського транспорту. Дорогою викинули сміття до контейнера,...