З архіву ПУ. Знак з неба? Кримський міст "розсікли" дві блискавки: Опубліковано страшне фото

У травні 2019 року над "гордістю Путіна" побачили незвичне природне явище

По Кримському мосту, який з'єднує окупований півострів з Росією, вдарили відразу дві блискавки. Вражаюче фото було опубліковано на сайті Kerchinfo.com, повідомляють Патріоти України.

Так, блискавки вдарили по автомобільній частині дороги.

На фото спалахи видно з обох боків мосту. У ЗМІ уточнили, що перехід через Керченську протоку не постраждав. Не отримали жодних пошкоджень і автомобілі, очевидно, через "скажений" трафік по Кримському мосту.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...