З двома обличчями, чотирма руками і ногами: В Індії народилася дитина з моторошними мутаціями (відео)

В індійському штаті Уттар-Прадеш 38-річна Рама Деві народила незвичайне немовля, яке мало два обличчя, чотири руки та ноги. Через унікальну патологію, для якої у лікарів і досі не має назви, дитина померла через п’ять годин після появи на світ, передають Патріоти України.

Із моменту початку переймів, жінку терміново доставили до сільської лікарні в Сітапурі, де фахівці успішно прийняли пологи, пише Daily Mail. Експерти були вражені унікальною будовою тіла малюка, тому з острахом винесли його на вулицю у перші хвилини життя.

За словами лікарів, процес народження дитини не мав ускладнень, проте його патології стали несподіванкою для всіх присутніх, адже у сільській місцевості жінки не мають змоги пройти пренатальний скринінг, що допомагає оцінити вади розвитку.

Унаслідок цього, індіанка Рама Деві народила немовля, у якого об’єдналися кілька тіл – розвинене та нерозвинене. Дитина з’явилася на світ із двома обличчями та додатковими парами рук і ніг, що закріпились у її животі. Через патологію у розвитку, малюк не міг самостійно їсти, тому помер через п’ять годин після пологів.

Загалом у світі такі незвичайні діти з’являються один раз на 50 000–200 000 випадків. Лікарі припускають, що вада виникає або через неправильне зростання однояйцевих близнюків, або унаслідок злиття двох ембріонів на початкових стадіях розвитку.

В Україні можуть розформувати МСЕК, передавши їхні функції кластерним медустановам: Що відомо

вівторок, 15 жовтень 2024, 23:40

Визначення потреб людини й максимальне повернення у соціум з можливістю активного життя й працевлаштування – загальна мета реформування медико-соціальної експертизи. Це системна й комплексна реформа, що передбачає зміни в медичній і соціальній сфері, п...

Можуть влаштувати "терор"? Чому повернення вовків до Європи викликає занепокоєння

вівторок, 15 жовтень 2024, 22:55

На початку XX століття вовки майже повністю зникли з Європи через браконьєрство та знищення їхнього середовища існування. Проте в останні десятиліття їхнє вражаюче відновлення викликало суперечки серед європейців, які обговорюють, чи готові вони знову ...